Merhaba öncelikle rahat bir nefes alın cünkü suan da son derece güvenli bir yerdesiniz. Türkiye’ nin en eski %100 yerli ve milli imkanları ile bugünlere gelmis bircok havalimanı ve sehir ofisleriyle en iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisiyle her bütceye uygun, kolay ve hızlı arac kiralama sirketi Lobbyrent' e hosgeldiniz.

          Akdemir ailesinin kurucu üyesi Osman Akdemir tarafın dan 1976 yılında insaat sektörüyle ticarete başlamıs oldugumuz Akdemir Şirketler grubu olarak yılların vermis oldugu özgüven, ticari ahlak, müşteri memnuniyetini esas alarak girmis oldugu bütün sektörler de, ticari zekası ve iyi niyet cercevesin de hizmet sektörüne ve ülke ekonomisine büyük katkılar saglamıstır. Akdemir Grup bircok sektorde sirketler zinciri kurmustur. Ticari olarak gıda, sanayi, turizm, otomotiv gibi sektorler de basarılı ve istikrarlı bir sekil de büyüme kaydederek bugünlerine gelmistir. 1998 yılın da ilk olarak arac kiralama sektörüne İstanbul Kurtköy' de baslamıs, o günler den bugünlere kadar gelerek yılların vermis oldugu ticari ve ahlaki tecrubesiyle bugünler de Türkiye de ki bir cok havalimanı ve şehir ofisleriyle sektöre yepyeni bir izlenim katmıstır. Hali hazır da 30 dan fazla araba kiralama teslimat noktası bulunan Lobbyrent marka ismini tescil ettirerek kolay, hızlı ve güvenilir arac kiralama sloganıyla sektor de kısa sure de kurumsal araç kiralama firması olma unvanına sahip olmustur. Her zaman fiyatlarımıza kasko, kdv ve hersey dahildir. Ekstra sürprizlerle karsılasmaz, seyahatinizde en ufak problem yasamazsınız. Kaliteli arac, ekonomik fiyat ve %100 müşteri memnuniyetini esas alan rezervasyon ve çalışma sistemimiz siz degerli müşterilerimizin isteği doğrultusun da çalışmak ta ve hergecen gün yılların vermiş oldugu tecrübeyle kat kat büyümemizi saglamaktadır.

          Genel merkezi İstanbul Sabihagökçen (SAW) havalimanın da bulunan sirketimizin hali hazır da İstanbul Atatürk Havalimanı (İST) , Yeni İstanbul Havalimanı (İSL), Taksim ve Kadıköy ofisleriyle İstanbul’ da ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) , Antalya Havalimanı (AYT) ,Ankara Esenboga Havalimanı (ESB) , Gaziantep Havalimanı (GZT) ,Ordu Giresun Havalimanı (OGU) ,Trabzon Havalimanı (TZX), Mugla Milas Bodrum Havalimanı(BJV), Dalaman Havalimanı(DLM), Adana Şakirpaşa Havalimanı(ADA), Kayseri Erkilet Havalimanı(ASR),Kars Havalimanı (KSY), Alanya Gazipaşa Havalimanı(GZP), Hatay Havalimanı(HTY), Erzurum Havalimanı (ERZ)’ nda ki ofisleri ve sehir ofisleriyle siz degerli müşterilerimizin nerede olursanız olun Haftanın 7 gün 24 saati tüm subeleriyle hizmetinizdedir. Almanya, Hollanda, Fransa, Avusturya, İngiltere, Kanada, İsvicre, İsvec, Rusya, Tunus, Kuveyt, Dubai, Katar, Azerbaycan gibi bircok ülke de 200' ün üzerin de turizm acentamız ve 100.000 in üzerin de yurtdısın da yasayan gurbetci vatandaslarımızın ve yabancı ülke vatandası müsterilerimizin bulundugu müşteri portföyüne sahibiz.

 

Temel evrensel standartlara, uygun calısma prensibine dayalı esaslarımız su sekildedir

* Evrensel, kalite ve güvenlik standartlarına uygun

* Hızlı , kolay ve güvenilir arac kiralama

* Standartlara uygun temel müsteri memnuniyeti esası

* Ülke ekonomisine katkı enflasyonla topyekun mücadele

* %100 yerli imkan, tamamen yerli ve milli sermaye

* Sektörde öncü ve lider şirket olma izlenimi

* Çalışan personellerine saygı ve müşterilerine karsı olan hassasiyeti ülkede istihdam yaratma egilimi

* Ticari ahlakı etik, dürüst ve iyi niyetli hizmet vermek

* Güler yüzlü hizmet sunumu

* Kişisel verilerin en iyi şekilde korunması ve saklanması ve kesinlikle 3. Şahıslarla paylasılmaması

* Yeni nesil, yeni model arac, yeni nesil oto kiralama ,

* Kaliteli hizmet en ekonomik fiyat garantisi

* Teknolojik sistemlere yatırımları eğitim ve ögretime destegi

* Sistemimiz hicbir kredi kartı yada banka kartı kaydını kaydetmez ssl ve bircok güvenlik sistemine sahip sistemimiz son derece korunaklı tam güvenliklidir.

Çalışma sistemimiz Kısaca şu şekilde dir.

Rezervasyon yapılması, rezervasyon onayı, kiralama günü müşteri karsılanıp aracın teslimi, rezervasyon da anlasıldıgı gibi kiralamada ki karsılıklı imzalanan kontrat ve fiyat kiralama süresi boyun ca geri hizmet (hertürlü yol yardım rehberlik gibi ), konrat dönüşü aracın iade alınması ve sözlesmenin sona ermesi müşteri memnuniyet anketi.