Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Genel merkezi mizin bulundugu , İstanbul sabiha gökçen araç kiralama ofisimiz, haftanın her günü, her saati siz degerli müşterimizin hizmetin dedir. Temeli 1998 de atilan ve dünyanın ilk kadın savaş pilotu unvanını alan Sabiha gökçenin adı Kurtköy de inşa edilen havaalanına verilmiştir 2001 OCAK AYIN DA FAALİYETE GİREN İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı, kurulusundan bu yana şirketimizin calısma sahasının baslangıc istasyonu ve kalesidir. İSTANBUL HAVA ALANI ARAC KİRALAMA denilince akla ilk olarak Lobbyrent gelmektedir.

 

Kuruluşumuz, bölgenin en eski ve ilk rent acar şirketlerinden olması sebebiyle sektör de kat kat büyümeyi;  yasamıs oldugu yılların emegi ve tecrübesiyle saglamıstır. SENELERİN VERMİS OLDUGU TECRUBE  ile gelmis oldugumuz bu günler İSE siz degerli müşterilerimizin Sabiha Gökçen Hava Alanı araç kiralama sirketi Lobbyrent i tercih etmesi sebebiyle olmustur. Uluslar arası isg havalimanı Limak-GMR-MAHB konsorisyomu tarafından işletilmektedir.

 

Sabiha Gökçen hava alanı sayesin de Kurtköy bölgesi değer kazanmış bölgeye Okan üniversitesi Sabancı üniversitesi Koç egitim kurumları, Bahce sehir kolejleri gibi bir cok egitim kurumu gelmiştir. Hızla gelisen ve degerlenen Kurtköy bölgesi İsg havaalanı sayesin de kat kat büyümüştür. Bölge de Tuzla marina Pendik marina İstanbul Formula 1 Grand Prix i inşa edilmiş ve bir cok insanın bölgede istihdam edilmesine olanak saglanmıstır .İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı sayesinde Teknopark İstanbul, büyük İstanbul otogarı gibi dev yatırımlar inşa edilmiştir, Viaport avm gibi dünyanın 3. En büyük OUTLET  avm merkezi de bölgeye inşa edilmistir.

 

Kısacası İsg havaalanı sayesin de; bölge DE kat kat  deger kazanmıstır Sabiha Gökçen havaalanı bölgesin de arac kiralamak icin  lobbyrent i tercih edebilir ve yeni inşaa edilen Kurtköy bölgesini keşfedebilirsiniz. YILIN HER 7 günÜNün 24 saati her türlü hizmette sınır tanınmaksızın yanınızdayız. FULL KASKO, SINIRSIZ KM, HIRSIZLIK SİGORTASI, 7/24 KOLAY VE HIZLI REZERVASYON, VİDEOLU ARAC TESLİMİ, 7/24 HERTÜRLÜ OLUMSUZ KOSUL DA YOL YARDIMI gibi olanakları Sabiha Gökçen hava alanı arac kiralama sı yaparak Lobbyrent ten saglayabilir saglıklı bir seyahat gerceklestirebilirsiniz.