Sabiha Gökçen Havalimanı Araba Kiralama

İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren ve bir cok ünlü  havayolu sirketinin durak noktası, Türkiye ’nin  en büyük ve en hareketli yolcu kapatesine sahip havalimanlarından biri olan  Sabiha Gökçen havalimanıdır. Anadolu da ki tatil beldelerine ve turizm kentleri ne yakın olması sebebiyle  Sabiha Gökçen havalimanı tercih edilmektedir. 

Sabiha Gökçen havalimanı oto kiralama nın adresi Lobbyrent, 20 yılı aşkın tecrübesiyle, istanbul sabihagokcen havalimanın da her keseye uygun rentacar hizmetini siz degerli müşterilerine, haftanın 7 günü 24 saati, son model  araçlarıyla saglamaktadır.

Sabiha Gökçen havalimanı araba kiralama teslim noktası, Lobbyrent in calısma sistemi . Full kasko,  sınırsız km, güvenilir arac kiralama sloganıyla , 20 nin üzerin de ki marka ve 70 in üzerin de modele sahip aracları ile bir cok kullanıcının taleplerine  göre hizmet vermektedir. Hali hazır da 30 dan fazla şehir ve havalimanı ofisleriyle  müşterilerine Türkiye genelin de ulasmayı hedeflemekte ve koşulsuz müşterilerini memnun etmeyi saglamaktadır.

 Sabiha Gökçen havalimanı rent a car talebiniz icin yapmanız gereken size her konu da yardımcı olmak icin hazır bekleyen, cagrı merkezimizi aramak yada mail yoluyla ulaşmak olacaktır. Geriye kalan sadece istekleriniz dogrultusun da  arac secimi ve gelecekte ki seyahat planınızın vaktini beklemek olacaktır. Yurt dısın da 100.000 in üzerin de yerli ve yabancı müşteri portföyüne sahip olan Lobbyrent; siz degerli müşterilerinin 365 günün her saati yep yeni araclarıyla hizmetinizdedir. Seyahat planınızı şansa bırakmayın, Kaliteli, güvenilir arac kiralama nın tek adresi Sabiha Gökçen havalimanı oto kiralama nın sektörde ki lider Firması  Lobbyrent i tercih edin.