Sabiha Gökçen Araç Kiralama LobbyRent

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı, İstanbul’un Pendik ilcesi, Kurtköy semtindedir. Dünyanın en büyük ucak inis kalkis, pisti ve yolcu terminallerinden birine sahip olması nedeniyle bir hayli hızlı ve kolay ulaşım saglanmakta dır. Dünyanın ilk kadın savas pilotu ve Mustafa Kemal Atatürk ün manevi kızı nın adının verildiği hava alanın dan, 7 gün 24 saat İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Rent A Car isteginizi karsılamak icin Lobbyrent i tercih edebilir,  ihtiyacınıza uygun araclarımızı temin edebilirsiniz. 

 

Filomuz da 20 den fazla marka 70 den fazla arac modeli bulunmak ta ve siz degerli müsterilerimizin İstanbul Sabiha Gökçen Araba Kiralama talebini en uygun fiyatla, en ucuz, en kaliteli, full kaskolu sorun yasamayacagınız sekil de hizmetinize sunmaktadır. Arac filomuz, 1996 yılından bugüne kadar ki disiplinli calısma prensibimiz ile sık sık her yıl yenilenmektedir.

 

 Kosulsuz müsteri memnuniyeti ni esas alan rezervasyon calısma sistemimiz kolay ve güvenilir arac kiralama olanagını saglamak ta; siz degerli müşterilerimize indirimli Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama hizmetini sunmaktadır. Saat sınırı olmaksızın Sabiha Gökçen hava alanı dış hatlar ve ic hatlar yolculukların da Lobbyrent i tercih edebilir yeni nesil rent a car Lobbyrent in yeni nesil araclarını kiralayabilirsiniz.